Faszyn.pl

Końcówka lata w szafie

2020-08-20 Końcówka lata w szafie


Sierpniowy szyk

Lato dobiega końca. Warto więc wykorzystać je w pełni – także w komponowaniu swoich stylizacji. Końcówka lata rządzi się swoimi prawami. Dni potrafią być jeszcze niezwykle upalne, wieczory jednak robią się już chłodne. Typowo letnie, wakacyjne elementy garderoby warto zestawiać więc z elementami pozwalającymi komfortowo czuć się o każdej porze dnia.

Letnia biżuteria

Cieplejsze miesiące rządzą się swoimi prawami. Można odnieść wrażenie, że pozwalamy sobie na więcej szaleństw modowych właśnie latem. Dotyczy to także biżuterii. Wyraziste pierścienie, oryginalne bransolety, długie, kolorowe kolczyki w stylu etno – nie chowajmy ich jeszcze na dno szkatułek – to nadal ich czas!

Wieczorne ciepło

Wieczorem na ramiona warto narzucić ażurowy sweterek, a sandały zmienić na trampki lub wygodne sztyblety. Obie propozycje doskonale zagrają zarówno z szortami i gładkim t-shirtem, jak i zamaszystą sukienką boho. Letni charakter stylizacji warto podkreślić za pomocą drobiazgów – biżuterii, torebki-koszyka, słomkowego kapelusza i modnych okularów.

CK